Přihlásit se

Club Jóga po celý rok

Přihlašte seNemáte účet?

Registrujte se

Registrací a užíváním portálu souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Máte už svůj účet?

Obnova heslaVánoční období je již za rohem a možná mnoho z vás vnímá roztěkanost, nestabilitu, stres a neklid. Pokud hledáte vhodnou lekci, nezapomeňte, že v tomto období je méně lépe. Vyzkoušejte dechové techniky, praxi pro harmonizaci ájurvédské dóši Váty a nebo audio lekci, Jóganidry. Pokud se chcete více věnovat vzdělávání, od prosince jsem pro vás připravila online workshopy. Pokud dáváte přednost účasti "naživo", můžete se přidat k vysílání z Resortu Svatá Kateřina. Více informací najdete již od 20.11.2023 na mých stránkách v sekci workshopy a také na e-shopu. Opatrujte se, těším se na vás online i naživo.

S láskou, Zuzka

Novinky v Clubu

Prosinec 2023

Síla v praxi jógy 16.12.2023 10:30 - 13:30

Online ZOOM
Více info a rezervace
Leden 2024

Ájurvéda a jóga, cesta ke zdraví 13.1.2024 10:30 - 14:30

Online ZOOM
Více info a rezervace
Duben 2024

YOGA RETREAT BALI 2024

BALI
17. - 28.4.2024

ZÁZNAMY online lekcí

Vzdělávací podcasty a videa

V této sekci najdete povídaní na daná témata s hlubším rozborem daného tématu. Někdy se vám nechce číst, ale radši posloucháte u venčení psa, vaření nebo při řízení v autě…právě pro vás je tato sekce. Podcasty jsou jiné, než najdete na volně přístupném podcastovém kanále Povídání nejen o józe se Zuzkou Klingrovou

Jógová terapie & stres

V této sekci najde videa, která se věnují tématům souvisejícími se stresem a jógovou terapií. Lekce, které vám pomáhají v řešení zdravotních problémů a harmonizaci stresu v organismu, což spolu úzce souvisí.

Pro ženskou harmonii

V této sekci najdete všechna videa týkající se ženského zdraví.

Jóga podle ročních období

V této sekci najdete lekce, které souvisí s jednotlivými částmi roku a to nejen jaro, léto, podzim, zima, ale i přechody mezi ročními obdobími, kdy se podle ájurvédy zařazují očisty. Samozřejmě sem také patří fáze měsíce, slunovraty a rovnodennosti.

Krátké lekce

Tato sekce vám pomůže najít vhodnou praxi pokud nemáte mnoho času.

Meditace & Pranajáma

V této sekci najdete vysvětlení pranajámických technik, kdy a jak je zařazovat do praxe. Můžete si zde vybrat meditaci podle vašich momentállních pocitů a nálady.

Recepty

V této sekci najdete recepty na vaření podle ájurvédy.

PDF ke stažení

zde si můžete stáhnout pracovní listy k některým videím a lekcím

Workshopy a speciální programy

Tato sekce není otevřenou částí knihovny, ale najde v ní možnost si zakoupit workshop nebo speciální program podle vašeho zájmu s přístupem na 3 měsíce.

Pokud hledáte záznamy online jóga workshopů, pak je můžete zakoupit na eshopu Resortu svatá Kateřina nebo kontaktovat rezervace@katerinaresort.cz

Stavební kameny jógové praxe

Tato sekce je určena začátečníkům, ale stejně tak pokročilým i lektorům. Videa, která vás navedou, jak bezpečně a správně praktikovat jednotlivé pozice. Najdete zde vysvětlení techniky, správné zapojení svalů, ale také přípravu a uvolnění po praxi dané ásany.

Online setkání Zoom

Pravidelně v této sekci najdete informace o společné lekci a otázek & odpovědí přes aplikaci ZOOM. Na email, který jste uvedli při registraci vám budou zaslány přístupové kódy pro účast. Tyto lekce jsou přístupné pouze pro členy #clubjogapocelyrok v reálném čase. Těším se na vás, Zuzka

Z knihy