Nejste členem :( Prodlužte si členství

#club jóga po celý rok

Líbí se vám mé online lekce na Instagramu a Facebooku a chcete se k nim vracet? Hledáte hlubší studium jógy, ájurvédy a jógové terapie? Chcete se věnovat meditaci, pranajámě nebo jen hledáte tématické lekce jógy a jógové terapie? Vstupte do klientské sekce a staňte se součástí mého video portálu. Vyberte si členství, které vám vyhovuje. Na co se můžete každý měsíc těšit? Nové lekce, dlouhé i kratší, vzdělávací podcast a záznam s online lekce. To a mnohem více…těším se na společnou cestu jógového a ájurvédského poznání. Staňte se členy #clubu Jóga po celý rok a sdílejte svou praxi pod #clubjogapocelyrok.
Ceník

Přihlášení

Registrujte se

Zaslat nové heslo

Tento club je místem nejen pro praxi, poznání, ale i místo sdílení. Pokud budete chtít, můžete se zůčastnit setkání online přes aplikaci ZOOM. Ať společné lekce nebo otázek a odpovědí, které pro vás budu pravidelně vypisovat. Svou praxi můžete sdílet na Instagramu pod #clubjogapocelyrok.

Těším se na společnou cestu vnitřní transformace, nazývanou JÓGA.

Namasté, Zuzka

NOVINKY

Novinka

1.část kurzu ZÁKLONY - úvodní slovo

Úvodní slovo k novému kurzu ZÁKLONY, ve kterém se dozvíte, jak bezpečně a správně je zařadit do své praxe.

Novinka

I. část kurzu ZÁKLONY "hrudní páteř, ramena, šíje"

V první části kurzu se věnujeme uvolnění částí těla, kde můžeme vnímat při záklonech ztuhlost a omezení pohyblivosti, což pak může způsobit špatné provedení záklonů. V tomto díle se budeme věnovat oblasti hrudní páteře, ramen, ale i stabilizaci šíje.

Novinka

Lekce pro uvolnění zlosti, naštvanosti - stimulace jater

Lekce, která vám pomůže stimulovat činnost jater, uvolnit zadržované emoce, které jsou právě spojovány s játry a ájurvédskou dóšou Pittou, která se postupně zvyšuje od druhé poloviny jara a bude nás ovládat po celé letní období.

Novinka

Stimulace lymfatického systému - jarní období

Lekce pro stimulaci lymfatického systému pro celé jarní období, kdy nás ovládá ájurvédská dóša Kapha. Její zvýšení během jara může přinášet problémy s otoky, zadržováním vody nebo i nadýmáním.

Novinka

Lekce jógy pro harmonizaci stresu

Cítíte se pod tlakem, ve stresu? Máte pocit, že nic nestíháte a vše na vás padá? Právě pro vás je určena tato lekce, pro harmonizaci následků stresu.

Novinka

Záznam online lekce duben 2023

Téma dubnového ZOOM setkání a praxe byla "láska, ego a zdravé hranice"

Novinka

Lekce proti bolesti, napětí a tenzi v oblasti bederní páteře

Lekce, která vám pomůže uvolnit napětí, tenzi a bolesti v oblasti bederní páteře.

Novinka

Když mám jen 15min

Krátká lekce, kterou můžete zařadit během celého dne, pokud máte jen 15 minut času...

Novinka

Jóga pro podporu metabolismu, trávení a agní ovlivněné Kaphou

Lekce vhodná nejen pro jarní období, ale kdykoliv, kdy máte pocit, že vám chybí síla a energie. Praxe je vhodná také při problémech s trávením nebo pokud se vám nedaří se zbavit nadbytečných kil.

Novinka

Zoom setkání členů clubjogapocelyrok 28.5.23 v 18:30

Jak se připojit k ZOOM setkání se dozvíte po kliknutí sem.

Těším se na setkání s vámi :)

Obsah podle kategorií

ZÁZNAMY online lekcí

V této sekci najdete záznamy společných online lekcí, které jsme společně absolvovali od začátku pandemie. Často jste si o ně psali, tak jsem vám je nahrála do knihovny, kde se k nim můžete vracet.  Online vysílání na Facebooku a Instagramu má jiný formát a i kvalita zvuku je horší. Prosím, omluvte jinou kvalitu videí.

Prohlédnout

Vzdělávací podcasty a videa

V této sekci najdete povídaní na daná témata s hlubším rozborem daného tématu. Někdy se vám nechce číst, ale radši posloucháte u venčení psa, vaření nebo při řízení v autě…právě pro vás je tato sekce. Podcasty jsou jiné, než najdete na volně přístupném podcastovém kanále Povídání nejen o józe se Zuzkou Klingrovou

Prohlédnout

Jógová terapie & stres

V této sekci najde videa, která se věnují tématům souvisejícími se stresem a jógovou terapií. Lekce, které vám pomáhají v řešení zdravotních problémů a harmonizaci stresu v organismu, což spolu úzce souvisí.

Prohlédnout

Pro ženskou harmonii

V této sekci najdete všechna videa týkající se ženského zdraví.

Prohlédnout

Jóga podle ročních období

V této sekci najdete lekce, které souvisí s jednotlivými částmi roku a to nejen jaro, léto, podzim, zima, ale i přechody mezi ročními obdobími, kdy se podle ájurvédy zařazují očisty. Samozřejmě sem také patří fáze měsíce, slunovraty a rovnodennosti.

Prohlédnout

Krátké lekce

Tato sekce vám pomůže najít vhodnou praxi pokud nemáte mnoho času.

Prohlédnout

Meditace & Pranajáma

V této sekci najdete vysvětlení pranajámických technik, kdy a jak je zařazovat do praxe. Můžete si zde vybrat meditaci podle vašich momentállních pocitů a nálady.

Prohlédnout

Recepty

V této sekci najdete recepty na vaření podle ájurvédy.

Prohlédnout

PDF ke stažení

zde si můžete stáhnout pracovní listy k některým videím a lekcím

Prohlédnout

Workshopy a speciální programy

Tato sekce není otevřenou částí knihovny, ale najde v ní možnost si zakoupit workshop nebo speciální program podle vašeho zájmu s přístupem na 3 měsíce.

Pokud hledáte záznamy online jóga workshopů, pak je můžete zakoupit na eshopu Resortu svatá Kateřina nebo kontaktovat rezervace@katerinaresort.cz

Prohlédnout

Stavební kameny jógové praxe

Tato sekce je určena začátečníkům, ale stejně tak pokročilým i lektorům. Videa, která vás navedou, jak bezpečně a správně praktikovat jednotlivé pozice. Najdete zde vysvětlení techniky, správné zapojení svalů, ale také přípravu a uvolnění po praxi dané ásany.
Prohlédnout

Online setkání Zoom

Pravidelně v této sekci najdete informace o společné lekci a otázek & odpovědí přes aplikaci ZOOM. Na email, který jste uvedli při registraci vám budou zaslány přístupové kódy pro účast. Tyto lekce jsou přístupné pouze pro členy #clubjogapocelyrok v reálném čase. Těším se na vás, Zuzka

Prohlédnout
© zuzanaklingrova.cz | 2020
Web design od Profit Visions