Nejste členem :( Prodlužte si členství

#club jóga po celý rok

Líbí se vám mé online lekce na Instagramu a Facebooku a chcete se k nim vracet? Hledáte hlubší studium jógy, ájurvédy a jógové terapie? Chcete se věnovat meditaci, pranajámě nebo jen hledáte tématické lekce jógy a jógové terapie? Vstupte do klientské sekce a staňte se součástí mého video portálu. Vyberte si členství, které vám vyhovuje. Na co se můžete každý měsíc těšit? Nové lekce, dlouhé i kratší, vzdělávací podcast a záznam s online lekce. To a mnohem více…těším se na společnou cestu jógového a ájurvédského poznání. Staňte se členy #clubu Jóga po celý rok a sdílejte svou praxi pod #clubjogapocelyrok.
Ceník

Přihlášení

Registrujte se

Zaslat nové heslo

Tento club je místem nejen pro praxi, poznání, ale i místo sdílení. Pokud budete chtít, můžete se zůčastnit setkání online přes aplikaci ZOOM. Ať společné lekce nebo otázek a odpovědí, které pro vás budu pravidelně vypisovat. Svou praxi můžete sdílet na Instagramu pod #clubjogapocelyrok.

Těším se na společnou cestu vnitřní transformace, nazývanou JÓGA.

Namasté, Zuzka

NOVINKY

Obsah podle kategorií

ZÁZNAMY online lekcí

V této sekci najdete záznamy společných online lekcí, které jsme společně absolvovali od začátku pandemie. Často jste si o ně psali, tak jsem vám je nahrála do knihovny, kde se k nim můžete vracet.  Online vysílání na Facebooku a Instagramu má jiný formát a i kvalita zvuku je horší. Prosím, omluvte jinou kvalitu videí.

Prohlédnout

Vzdělávací podcasty a videa

V této sekci najdete povídaní na daná témata s hlubším rozborem daného tématu. Někdy se vám nechce číst, ale radši posloucháte u venčení psa, vaření nebo při řízení v autě…právě pro vás je tato sekce. Podcasty jsou jiné, než najdete na volně přístupném podcastovém kanále Povídání nejen o józe se Zuzkou Klingrovou

Prohlédnout

Jógová terapie & stres

V této sekci najde videa, která se věnují tématům souvisejícími se stresem a jógovou terapií. Lekce, které vám pomáhají v řešení zdravotních problémů a harmonizaci stresu v organismu, což spolu úzce souvisí.

Prohlédnout

Pro ženskou harmonii

V této sekci najdete všechna videa týkající se ženského zdraví.

Prohlédnout

Jóga podle ročních období

V této sekci najdete lekce, které souvisí s jednotlivými částmi roku a to nejen jaro, léto, podzim, zima, ale i přechody mezi ročními obdobími, kdy se podle ájurvédy zařazují očisty. Samozřejmě sem také patří fáze měsíce, slunovraty a rovnodennosti.

Prohlédnout

Krátké lekce

Tato sekce vám pomůže najít vhodnou praxi pokud nemáte mnoho času.

Prohlédnout

Meditace & Pranajáma

V této sekci najdete vysvětlení pranajámických technik, kdy a jak je zařazovat do praxe. Můžete si zde vybrat meditaci podle vašich momentállních pocitů a nálady.

Prohlédnout

Recepty

V této sekci najdete recepty na vaření podle ájurvédy.

Prohlédnout

PDF ke stažení

zde si můžete stáhnout pracovní listy k některým videím a lekcím

Prohlédnout

Workshopy a speciální programy

Tato sekce není otevřenou částí knihovny, ale najde v ní možnost si zakoupit workshop nebo speciální program podle vašeho zájmu s přístupem na 3 měsíce.

Pokud hledáte záznamy online jóga workshopů, pak je můžete zakoupit na eshopu Resortu svatá Kateřina nebo kontaktovat rezervace@katerinaresort.cz

Prohlédnout

Stavební kameny jógové praxe

Tato sekce je určena začátečníkům, ale stejně tak pokročilým i lektorům. Videa, která vás navedou, jak bezpečně a správně praktikovat jednotlivé pozice. Najdete zde vysvětlení techniky, správné zapojení svalů, ale také přípravu a uvolnění po praxi dané ásany.
Prohlédnout

Online setkání Zoom

Pravidelně v této sekci najdete informace o společné lekci a otázek & odpovědí přes aplikaci ZOOM. Na email, který jste uvedli při registraci vám budou zaslány přístupové kódy pro účast. Tyto lekce jsou přístupné pouze pro členy #clubjogapocelyrok v reálném čase. Těším se na vás, Zuzka

Prohlédnout
© zuzanaklingrova.cz | 2020
Web design od Profit Visions